kocyk minky ocieplany

Ocieplane kocyki dla dzieci

Świeżo upieczone mamy często stają przed dylematem jakie akcesoria będą potrzebne, aby w trakcie spaceru zapewnić dziecku dogodne warunki. W zależności od pory roku będzie ona wybierała wśród cienkich lub grubych kocyków, poduszeczek, a także ubranek, które pozwolą niemowlakowi czuć się swobodnie.

Kocyk z polaru

kocyk minky ocieplanyNajważniejsze jest przede wszystkim zapewnienie ciepła, które wpływa na samopoczucie oraz odporność dziecka. Właśnie dlatego należy skupić się na właściwym dobraniu kocyka, który będzie miły w dotyku, a jednocześnie spełni swoją rolę w trakcie spacerków. Wybierając się do sklepów z artykułami dla dzieci, czy przeglądając liczne strony internetowe można natrafić na wiele rodzajów materiałów, z których kocyki są wykonane. Mając tyle różnych modeli do wyboru trudno jest zdecydować się na ten właściwy. Pierwszą rzeczą jaką należy wziąć pod uwagę jest jakość wykonania, wpływające na komfort użytkowania. W związku z tym, że rozpoczął się sezon zimowy, w wielu miejscach coraz częściej można napotkać kocyk minky ocieplany na zimę. Jest to pewnego rodzaju polar wysokiej jakości bardzo miły w dotyku, i przede wszystkim nie uczulający. Wiele gadżetów dla niemowlaków wykonywanych jest właśnie z minky, ponieważ materiał się nie odkształca i jest odporny na spieranie.

kocyk minky ocieplanyKocyki dostępne są w wersjach letnich, wykonane z minky połączoną z bawełną, oraz w wersjach zimowych z wypełnieniem. Dzięki elastyczności idealnie nadają się zarówno do spacerówek, jak i do gondoli. W przypadku tak delikatnej skóry jakie posiadają niemowlaki, nie powinno się oszczędzać na materiale. Oryginalny materiał zawsze pozostanie delikatny i nawet prany w wysokiej temperaturze się nie skurczy. Poza tym nie uczula nawet alergików, nas których trzeba najbardziej uważać. Jest to najlepszy możliwy wybór zwłaszcza jako okrycie na spacery, ponieważ dzięki swoim właściwościom chronią dziecko przed wychłodzeniem i mocnym wiatrem. Warto pamiętać, że na każdą porę roku dziecko potrzebuje zupełnie innego okrycia, które zapewni mu nie tylko ciepło, ale również odpowiedni przewiew. Ocieplane kocyki dostępne są od ręki w sklepach internetowych, bądź lokalnych sklepikach z akcesoriami dla dzieci.

Jeśli jednak pragniemy spersonalizować kołderkę naszego dziecka można udać się do okolicznej pracowni krawieckiej, która specjalizuje się w szyciu rzeczy dla niemowlaków. Profesjonalna krawcowa nie tylko będzie wiedziała jaki materiał dobrać, aby zapewnić dziecku komfort, ale również wykończyć produkt estetycznie nadając mu indywidualnego charakteru.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *