odżywka białkowa herbalife

Kto powinien przyjmować odżywki białkowe?

Przejście na dietę odchudzającą na pewno nie jest łatwe, bo wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, zmianami zakupowymi, zmianą przyzwyczajeń. Jednak dużo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że również rozpoczęcie treningu nie jest proste. Nie chodzi tylko o to, że efektów początkowo nie widać, ale o same mięśnie. Siedzący tryb życia sprawia, że są one bardzo osłabione.

Odżywka z dwoma rodzajami białka

odżywka białkowa herbalifePo pierwszych treningach pojawiają się bolesne zakwasy, mięśnie są naciągnięte, długo się regenerują. Przez to wiele osób woli zdecydować się na samą dietę bez ćwiczeń, choc nie jest to polecane. Owszem, dieta sprawi, że ilość tkanki tłuszczowej się zmniejszy, ale organizm wcale nie będzie zdrowszy. Dlatego osoby trenujące mogą wykorzystać takie produkty jak sprawdzona odżywka białkowa Herbalife. Składa się ona z dwóch rodzajów białka, czy serwatkowego i tego pochodzącego z soi. Są one łatwo przyswajalne i bezpieczne dla organizmu. Dodatkowym atutem jest to, że białko można dodawać do różnych posiłków np. rozrobić z mlekiem w formie koktajlu, ale także dodać do zupy, czy sosu lub wymieszac z koktajlami odżywczymi Herbalife. W ten sposób posiłek będzie miał wyższą zawartość białka, a jednocześnie nie będzie niesmaczny. Co daje przyjmowanie takiej odżywki? Białko to budulec mięśni i o ich wzmocnienie właśnie chodzi.

odżywka białkowa herbalifeDzięki odżywce łatwiej można powiększyć masę mięśniową, bez zwiększania masy tłuszczowej ciała. Efekty ćwiczeń będą szybciej widoczne, a mięsnie wyraźnie silniejsze. Odżywka wspomaga także regenerację mięśni np. po kontuzjach czy przy pojawianiu się zakwasów. W zależności od potrzeb można przyjmować odżywkę raz lub kilka razy dziennie. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo, więc to produkt wydajny. Forma proszkowa odżywki sprawia, że nie tylko można ją mieszać z napojami i posiłkami, ale także za każdym razem przygotowujemy sobie świeżą porcję białka. Odżywki w płynie muszą być szybko zużyte po otwarciu, a te w proszku można przechowywać długo i przyjmować np. tylko przed bardzo intensywnym treningiem. Co jeszcze oferuje marka Herbalife dla osób aktywnych? Doskonałą przekąską przed lub po treningu będą też batony proteinowe czy odżywcze. Batonik jest niewielki, ale bardzo sycący, a czekoladowy czy owocowy smak na pewno każdemu przypadnie do gustu.

Batoniki świetnie się zatem sprawdzą w pracy, czy w szkole. Herbalife proponuje również odżywcze koktajle w wielu smakach, jak również napoje aloesowe, herbatki rozpuszczalne, czy zestawy witamin. W ten sposób produkty Herbalife można przyjmować przez cały dzień, zarówno jako zamiennik posiłku, jak i jako dodatek do niego.