Mind Academy 24

PORTAL LIFESTYLOWY

JAK MYSLEĆ INACZEJ

PORADY

MIND ACADEMY 24

Jesteśmy pierwszym w Polsce portalem lifestylowym, który ma na celu pomóc czytelnikom w swobodnym i lekkim myśleniu. W naszych artykułach znajdziesz wskazówki począwszy od tego jak ważny wpływ ma ruch na świeżym powietrzy co jeść aby czuć się zdrowo, a także jakie ciuchy ubrać na pierwszą randkę.

TEMATYKA PORTALU

YOGA

Joga jest jednym z sześciu systemów filozofii indyjskiej, która zajmuje się związkiem pomiędzy ciałem i umysłem. Praktykowanie jogi, zwane asanami wzmacniają, rozciągają i oczyszczają organizm.

BIEGANIE

Bieganie jest ćwiczeniem o charakterze aerobowym – wzmacnia układ oddechowo- krążeniowy. Serce biegacza jest bardziej wydolne, zwiększa się jego objętość, ciśnienie się normalizuje.

MEDYTACJA

Termin medytacja odnosi się do wielu różnych praktyk, wliczając w to techniki mające na celu zwiększenie wewnętrznej energii siły życiowej i aby rozwinąć współczucie, miłość, cierpliwość, wielkoduszność i przebaczenie.

ODŻYWIANIE SIĘ

WEGANIZM

Styl życia, którego jedną z cech jest stosowanie diety wegańskiej, czyli rezygnacja ze spożywania produktów zwierzęcych. Weganie dążą jednak do wyeliminowania produktów pochodzenia zwierzęcego nie tylko z diety, ale również ze wszystkich innych aspektów życia.

WEGETARIANIZM

Dawniej jarstwo – świadome i celowe wyłączanie z diety mięsa, w tym ryb i owoców morza. Wiąże się również z unikaniem innych produktów pochodzenia zwierzęcego, w szczególności pochodzących z uboju, takich jak smalec lub żelatyna.

NAPISZ DO NAS

ARTYKUŁY