zestaw prezentowy z kawą

Zawartość najlepszego zestawu prezentowego z kawą

Kawoszy jest na świecie dostatek, a każdy z nich ma swój ulubiony gatunek kawy. Nie znaczy to jednak, że taka osoba pogardzi odkryciem nowej odmiany. To powód, aby fana kawy obdarować ziarnami, nawet jeśli do końca nie wiadomo, jaki gatunek ubóstwia. Zestawów prezentowych z kawą jest bardzo wiele, ale warto umieć wybrać ten najlepszy.

Zestaw z kawą i kubkiem

zestaw prezentowy z kawąZawartości kompletów mogą się bowiem znacznie od siebie różnić – w jednym znaleźć można ciekawy gadżet, w innym zaś słodycz. Czekolada stanowi jeden z najbardziej popularnych zawartości zestawów prezentowych z kawą. To wyjątkowy przysmak, znakomicie pasujący nie tylko do małej czarnej, ale również do innych napojów. Zanim wybierze się właściwy komplet, najlepiej przeprowadzić dyskretny wywiad, który ma na celu wybadać, czy obdarowywany woli białą czekoladę, mleczną czy gorzką. Warto zwrócić uwagę na zawartość miazgi kakaowej, która może wynosić od dwudziestu do prawie stu procent. Dzięki temu będzie wiadomo, czy czekolada, która jest dołączana do zestawu, jest mleczna czy też gorzka i w jakim stopniu. Do produktów zawierających miazgę kakaową należą także orzechy w polewie, kandyzowane owoce oraz suszone śliwki. Doskonałym dodatkiem jest też samo kakao, z którym można przyrządzić napój na wieczór – zaraz po podwieczorkowej kawce. Innym rodzajem dodatków do zestawów prezentowych z kawą są upominki czy gadżety.

zestaw prezentowy z kawąTego rodzaju podarunki zostaną z obdarowanym na dłużej, dzięki czemu będzie on mógł wspominać okazję lub bliską mu osobę. Najlepszy zestaw prezentowy z kawą wyposażony w kubek to prezent, dzięki któremu można wypić ulubiony czarny napój w czymś ładnym. Ceramiczne dodatki tego rodzaju są zwykle udekorowane jakimś napisem, bądź grafiką. Nie zawsze musi to być kubek – może być to też elegancka filiżanka, z której będzie można dostojnie kosztować aromatyczną kawę. Innymi upominkami do zestawów mogą być pióra, breloczki, obrazki do zawieszenia czy magnesy na lodówkę. To od kupującego zależy czy postawi na mnogość dodatków czy zdecyduje się na minimalizm. Zawartość zestawów prezentowych z kawą znacznie się od siebie różni. W najpopularniejszych kompletach znaleźć można czekoladę – gorzką lub mleczną, białą lub gorzką.

Dodatkiem mogą być też praliny, puszki z kakao lub kandyzowane owoce oraz śliwki w polewie. Kompletujący najlepszy zestaw prezentowy z kawą darczyńca może wybrać także upominek w postaci kubka czy magnesu na lodówkę. Tego rodzaju dodatek sprawi, że obdarowywanemu łatwiej będzie wspominać świąteczne chwile, bądź osobę, od której dostał zestaw.