biżuteria na walentynki

Drobne prezenty na Walentynki – 5 sprawdzonych upominków do 30 zł

Walentynki to dzień, którego wielu zakochanych wypatruje od czasu zdjęcia ostatniej ozdoby bożonarodzeniowej. Z okazji Dnia Zakochanych ulice, sklepy i restauracje są ponownie udekorowane, a spacer po mieście należy do grupy tych najbardziej klimatycznych i zapadających w pamięć.

Dla tych, którzy świętują Dzień Zakochanych ważne jest, by miło spędzić go ze swoją drugą połówką oraz obdarować ją czymś wyjątkowym. W związku z tym nieuchronnie pojawia się pytanie, co kupić ukochanej osobie w prezencie i czy drobny upominek to dobry pomysł?

Prezenty na Walentynki dla niej i dla niego

drogi prezent na walentynkiKolacja w restauracji, wielki bukiet kwiatów czy zegarek z osobistą dedykacją to sprawdzone pomysły na udany prezent, ale i dość duży wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. W tym artykule postaramy się Cię przekonać, że wspaniały prezent walentynkowy nie musi być okazały czy drogi, by zrobić wrażenie i zostać zapamiętanym. Uszczęśliwienie ukochanej osoby prezentem o wartości do 30 zł jest możliwe. Drobne prezenty naprawdę potrafią sprawić masę radości i zostać tymi ulubionymi.

Poniżej przedstawiamy listę 5 drobiazgów, które przypadną do gustu i serca ważnej dla Ciebie osoby. Każdą z propozycji, przy odrobinie wysiłku, znajdziesz w cenie do 30 zł. Mamy nadzieję, że poniższe pomysły zainspirują Cię do spędzenia niezapomnianych Walentynek ze swoją drugą połówką.

5 prezentów walentynkowych, w których można się zakochać

biżuteria na walentynkiSrebrna biżuteria
Biżuteria dawana w prezencie zawsze robi wrażenie. Nawet drobiazg, ładnie zapakowany w pudełeczko przewiązane wstążką, prezentuje się elegancko i podkreśla romantyczny charakter Dnia Zakochanych. W sklepach jubilerskich można znaleźć np. srebrne zawieszki do łańcuszków, spinki do mankietów, pierścionki i kolczyki w cenie do 30 zł. Oferta jest naprawdę szeroka, ponieważ srebro nie jest drogie, łatwo poddaje się obróbce i jest popularne. Niektóre srebrne zawieszki i spinki mają naprawdę fantazyjne kształty, które można dobrać do osobowości czy zainteresowań ukochanej osoby. Warto postarać się o taką personalizację prezentu, ponieważ wtedy stanie się on naprawdę cenną, osobistą pamiątką dla tego, kogo nim obdarujemy.

rękawiczki na WalentynkiRękawiczki
Rękawiczki wręczane z myślą o ukochanej osobie są ciekawym pomysłem na prezent walentynkowy. Te wykonane ze skóry są jednak drogie, ale ładne wzory rękawiczek z tkaniny czy włóczki można kupić w naprawdę przyjaznych cenach. Znalezienie pary, która pasuje do ulubionego płaszcza lub kurtki ukochanej osoby nie powinno być więc trudne. Choć rękawiczki wydają się skromnym upominkiem to warto pamiętać, że drobne prezenty na Walentynki mogą wyrażać więcej niż nawet najbardziej kosztowna biżuteria. Za pośrednictwem rękawiczek wyrażamy m.in. troskę o ukochaną osobę, o jej komfort i zdrowie, a to dużo ważniejsze niż duma z kupienia drogiego prezentu.

notes na walentynkiOzdobny zeszyt
Tradycja wręczania wyrobów papierniczych jest już niemal zapomniana, a przecież ozdobne notesy czy zeszyty mogą być świetnymi prezentami także z okazji Walentynek. Do wyboru są bruliony o różnych formatach i rodzajach okładek, a wiele wzorów naprawdę potrafi zaskoczyć. Ozdobny zeszyt może stać się pamiętnikiem, notesem na zajęcia czy miejscem do zapisywania przepisów – istnieje wiele możliwości jego zastosowania. W zeszytach wartościowe jest to, że przypominają o osobie, która wręczyła, a ponadto można je wykorzystać na wiele sposobów. Koszt ozdobnych notesów nie jest wysoki – w kwocie do 30 zł można znaleźć prawdziwe papiernicze perełki.

zdjęcie na walentynkiFotografia w prezencie
Współcześnie coraz mniej osób korzysta z opcji wywoływania zdjęć i większość z nich zalega na dyskach komputerów czy w pamięci telefonów komórkowych. Warto jednak, choć od czasu do czasu, wydrukować zdjęcia i cieszyć się nimi. Nowoczesna forma wydruku jest wygodna i umożliwia dodanie do zdjęć haseł, notatek czy elementów dekoracyjnych. Cena książki ze zdjęciami przekracza 30 zł, ale istnieją inne, tańsze opcje wydruku zdjęć. W dobrej cenie można zlecić np. druk jednej fotografii ze wspólnego wyjazdu w formie niedużego obrazu. Wręczanie takiej fotografii może stać się także coroczną tradycją, dzięki której po latach powstanie cała ściana z pamiątkowymi obrazami.

książka na walentynkiKsiążka
Wydawać by się mogło, że kupienie książki to bardzo proste wyjście – nic bardziej mylnego. Książka, która naprawdę sprawi radość ukochanej osobie, musi do niej pasować – do jej zainteresowań, hobby, charakteru czy stylu życia. Jeśli chcemy swojej drugiej połówce polecić coś nowego do czytania, lepiej poczekać na inną okazję – Dzień Zakochanych to nie najlepszy moment, by wielbiciela kryminałów zachęcać do przeczytania wręczonej powieści obyczajowej. W Walentynki doceniamy ukochanych i podkreślamy, także za pośrednictwem prezentów, że ich słuchamy i wiemy, co lubią.

Podsumowanie

Prezenty walentynkowe nie muszą być drogie, by zostać zapamiętanymi. Dużo bardziej liczy się pomysł na upominek niż rachunek za jego kupienie. Drobne prezenty mają także inne zalety – nie stawiają obdarowanych nimi osób w niezręcznej sytuacji oraz mogą sobie na nie pozwolić wszyscy, którzy chcieliby wręczyć coś miłego ukochanej osobie.

Wspaniały prezent walentynkowy może być książką lub rękawiczkami, które w połączeniu z romantyczną kolacją w domu i spacerem sprawią, że Dzień Zakochanych stanie się Twoim ulubionym momentem w roku. Życzymy Ci powodzenia w poszukiwaniach prezentu doskonałego oraz samych wspaniałości w Dniu Zakochanych!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.